AloePlus Canarias na Teneryfie

Mamy przyjemność poinformować iż, AloePlusLanzarote właśnie otworzył nowy sklep w Puerto de la Cruz na Teneryfie. Jest to już 19 placówka, na Wyspach Kanaryjskich. “Naturalne, kanaryjskie kosmetyki, to nasz punkt wyjścia, zawsze dążąc do dywersyfikacji i wzmocnienia rynku turystycznego na Wyspach.”

Sklep znajduje się przy Avenida de Bethancourt , jednej z najbardziej ruchliwych alej w Puerto de la Cruz. Wraz z otwarciem tego sklepu, AloePlusLanzarote przestaje być firmą lokalną z Lanzarote a staje się firmą o zasięgu regionalnym, ogarniając swym zasięgiem również Gran Canarię, Teneryfę, a także Lanzarote, skąd wywodzi się firma. Dzięki dynamicznemu rozwojowi AlePlusLanzarote znacząco przyczynia się do stworzenia stabilnego i bezpiecznego środowiska zatrudnienia na Wyspach Kanaryjskich.

Przez dziesięć lat wzmocniliśmy nasze zaangażowanie w R & D + I, opracowaną przez wyspecjalizowane, nowych sposobów przekształcania zasobów naturalnych wysp w produktach dla projektów zdrowotnych. Wśród nich możemy wymienić sól, popiół wulkaniczny i winoterapii, które można znaleźć w naszych sklepach i muzeach.
Produkty Aloe Plus Lanzarote pozwalają w pełni wykorzystać korzyści płynące z aloesu barbadensis, własnej produkcji autentycznego skarbu Wysp Kanaryjskich. Ponadto liście aloesu wykorzystywanego do wytwarzania naszych produktów są ekologiczne i posiadają certyfikat Jakości Turystycznej, SICTED.
Co ważne, od 2010 roku firma otworzyła na Wyspach, aż sześć centrów Muzeum Aloe Vera. W muzeach tych odwiedzający bezpłatnie mogą dowiedzieć się praktycznie wszystkiego o aloesiw, zaczerpnąć wiedzy historycznej ziemi kanaryjskiej i czerpać z jej zasobów naturalnych: aloe vera, koszenila, sól morska, popiół wulkaniczny lub winoterapia.

Spotkajmy się!

Opublikowano: 13-07-2017
POWRÓT