Pierwotnie nasza historia owiana była Wyspami Kanaryjskimi i najlepszym na świecie aloesem z Lanzarote.

Od 2016 roku nieprzerwanie oferowaliśmy najlepsze produkty z tego zakątka świata.

Stąd też na sklepie pewnie jeszcze przez jakiś czas będzie mozna nabyć te świetne produkty w najlepszych cenach na rynku.
I choć nasze serca nadal zakopane sa na plaży Sotavento na Fuertaventurze to niestety, (albo stety) czas pandemii mocno zweryfikował plany
wakacyjne wielu Polaków, a wraz z ograniczeniami w podróżowaniu oraz możliwościami doświadczania Wysp Kanaryjskich na takich wyjazdach- dla nas oznaczało to konieczność szukania nowych ścieżek rozwoju sklepu.

I tak po wielu nieprzespanych nocach, zaistrzyła myśl o tak popularnych ostatnio a jednak trudno dostepnych świecach sojowych naprawde dobrej jakości. I tak rozpoczęła się moja przygoda z naturalnymi ręcznie robionymi przeze mnie świecami pod nazwą SOI Candels.

Z pogodą ducha i wielka pokorą patrzę w przyszłość, gdzie ten projekt to przestrzeń gdzie mogę zarówno realizować swoją pasję a z drugiej strony mam kompletny wpływ na to jak wygląda i jaki jest produkt końcowy, o czym mogłam pomarzyć będąc tylko oferentem produktów APL w Polsce.
Naturalne zapachowe , własnoręcznie tworzone świece sojowe - bo tak należałoby to w pełni nazwać dają mi wielką energię do działania i satysfakcję za każdym razem gdy słyszę ,że świece są niesamowite! , że cudownie pachną, że długo się palą , że nie kopcą , a ich
aromat nie przeszkadza domownikom, a dodaje pomieszczeniom wyjątkowej aury.

To wszystko pcha mnie jeszcze bardziej, w stronę szlifowania warsztatu, oblanego woskiem, okraszonego zapachem i opakowanego w ciepło płomienia świecy.

Za mną już ponad 200 świec które są w waszych domach, gdzie każda świeca robiona jest przeze mnie własnoręcznie, z naturalnego 100% wosku sojowego klasy premium. Kompozycje zapachowe których używam do produkcji świec posiadają certyfikaty IFRA i co bardzo ważne
żaden ze składników świecy nie był testowany na zwierzętach.

Nasze małe miejsce zostało bardzo mocno dotknęte przez kryzys pandemii, toteż dzisiaj gdy dumnie prezentujemy
nasze produkty- mając możliwość wyboru np. słoiczków do świec- współpracujemy wyłącznie z małymi polskimi firmami, statamy się wybierać takie małe działalności jak nasza, bo doskonale wiemy jak każde zamówienie powoduje szybsze bicie serca po drugiej stronie monitora.

Tego sobie i Wam dzisiaj życzę 🙂

Ewa
Soi Candels

 

Właścicielem sklepu jest:

SOTAVENTO Artur Waniołka

ul. Cieszyńska 43,

43-520 Mnich

NIP: 548-213-93-82, REGON: 072809375

Warunki realizacji zamówień

kontakt E-commerce:   info@aloeplus.pl