Od kilku lat intensywnie przeszukujemy rynek najlepszych producentów kosmetyków naturalnych w Hiszpanii, poznajemy ich produkty, testujemy i polecamy naszym Klientom.Miłość do Wysp Kanaryjskich sprawiła, że zakochaliśmy się również w naturalnych produktach na bazie leczniczego aloesu.

Produkty prezentowane na stronie są oferowane od producentów takich jak Aloe Plus Lanzarote, więcej o firmie http://www.aloepluslanzarote.es/quienes-somos.

Priorytetem firmy jest produkcja najwyższej jakości naturalnych kosmetyków na bazie rodzimej rośliny - ALOES-u a konkretnie jej szlachetnej odmiany Barbadesis- popularnie znanym jako AloeVera. Co ważne ta odmiana aloesu, posiada w odróżnieniu od swoich "kuzynów" właściwości lecznicze co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Bazowym składnikiem produktów jest ALOES, w składzie kosmetyków znajduje się on zawsze na bardzo wysokim miejscu, co oznacza, iż jest on bazą produktów. Firma w trosce o jakość swoich produktów, realizuje politykę  ekologicznych upraw aloesu gdzie stale kontrolowane rośliny oraz manufaktura zbiorów, gwarantują najwyższej jakości produkt.

Piszą o Nas

Żel super nawilża, koi i łagodzi wszelkie zaczerwienia. Dosyć szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Produkt jest niesamowicie wydajny wystarczy kropla by pokryć nim całą twarz, Po regularnym stosowaniu można zaobserwować znaczną poprawę stanu skóry, twarz jest oczyszczona, wypryski szybciej się goją. Żel nie obciąża skóry, dogłębnie ją nawilża.

http://kosmetykofanki.blogspot.com/2017/01/wygadzajacy-zel-aloesowy-olejek-i.html


 

http://kosmetykofanki.blogspot.com/2016/10/aloesowy-zawrot-gowy-aloe-plus-lanzarote.html

dsc_2492


 


 

CERTYFIKATY

Aloe Plus Lanzarote posiada własne EKOLOGICZNE uprawy aloesu, co poświadcza Narodowy Certyfikat Produkcji Ekologicznej.

"Produkcja ekologiczna jest ogólnym systemem zarządzania gospodarstwem i produkcji żywności, łączącym najkorzystniejsze dla środowiska praktyki, wysoki stopień różnorodności biologicznej, ochronę zasobów naturalnych, stosowanie wysokich standardów dotyczących linii produkcyjnej z preferencjami niektórych konsumentów do produktów wykonanych z substancji i procesów naturalnych. Rolnictwo ekologiczne jest regulowane przez prawodawstwo europejskie, rozporządzenie WE 834/2007 w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych, przepisy stosowania (łącznie z systemem sterowania) zostały ustanowione rozporządzeniem WE 889/2008."-

Kontrola ta jest sprawowana na Wyspach Kanaryjskich przez kanaryjski Instytut Jakości Żywności (ICCA), właściwy organ kontroli i certyfikacji produktów spożywczych pochodzenia rolniczego uzyskanych na Wyspach Kanaryjskich.

 

Stowarzyszenie Asocialoe- którego członkiem jest Aloe Plus Lanzarote jest pierwszym i jedynym stowarzyszeniem producentów, przetwórców i sprzedawców aloesu w Hiszpanii. Jest to organizacja dbająca o poszerzanie wiedzy na temat aloesu, wzmacniania pozycji rynkowej producentów których jakość produktów jest najwyższa, a tym samym utrzymać na rynku jedynie firmy godne zaufania i polecenia. Stowarzyszenie posiada również własny dział badawczy który pracuje nad nowymi metodami zastosowania aloesu w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym.

asocialoe

Produkty posiadają certyfikat Union Vegetariana Española- które zrzesza firmy produkujące żywność wolną od wszelkich składników pochodzenia zwierzęcego . Certyfikacja ta daje gwarancję konsumentowi, że produkt jest najwyższej jakości, spełnia kryteria wegetarian, a producent zapewnia bezpieczeństwo, aby te wymagania spełnić. Produkty firmy Aloe Plus Lanzarote są zgodne z wymaganiami Union Vegetariana Española.

Siostrzaną firmą jest przedsiębiorstwo Atlantic Cosmetics, specjalizujące się w badaniach i produkcji kosmetyków na bazie ekstraktu z VitisVinifera. Produkty z serii VinoTherapy charakteryzują się właściwościami antyoksydacyjnymi, pomagają zwalczać zmarszczki wygładzają skórę i przy tym pięknie pachną.

W procesie produkcji każdego kosmetyku wykorzystywane są wyłącznie naturalne składniki, brak w nich chemicznych dodatków czy wypełniaczy to też produkty są wydajne i co ważniejsze- przy długotrwałym stosowaniu- skuteczne w działaniu.

Teraz te wszystkie wspaniałe produkty są na wyciągnięcie ręki. Jako dystrybutor na Polskę, aloeplus.pl ma stały dostęp do najnowszych propozycji firmy.

Prywatnie, serdecznie polecamy Wyspy Kanaryjskie jako kierunek wypoczynku. Sama zaś wyspa Lanzarote to niezwykle urokliwe miejsce, zachwycające surowością natury i serdecznością mieszkańców. Energetyczna osobowość Hiszpanów, jest odczuwana na każdym kroku, zarażając tą energię każdego dnia. Serdeczni i ciepli ludzie zupełnie jak klimat w tym niewielkim zakątku Europy tuż u wybrzeży Afryki.

 


Właścicielem sklepu jest:

SOTAVENTO Artur Waniołka

ul. Cieszyńska 43,

43-520 Mnich

NIP: 548-213-93-82, REGON: 072809375

Warunki realizacji zamówień

E-commerce:   info@aloeplus.pl

Szacunkowy czas realizacji zamówienia:

W 99% przypadków, wysyłka następuje w TYM samym dniu po dokonaniu płatności (system Przelewy24) lub po zaksięgowaniu wpłaty w dniu następnym- dotyczy zwykłych przelewów bankowych.