Firma powstała całkowicie i wyłącznie z naszej wspólnej chęci przeciągnięcia odrobiny Wysp Kanaryjskich do Polski. Tak się złożyło, że zwariowaliśmy totalnie na punkcie Islas Canarias i to jest nasz konik. Dodatkowym argumentem dla założenia tego miejsca był fakt ,iż na rynku jest bardzo wiele produktów z aloesem- które obok aloesu w nazwie mają z nim niewiele wspólnego. Pomimo tego, że jest on dodatkiem do bardzo wielu produktów od kosmetyków, aż po płyny do naczyń 🙂 nie było na rynku dotychczas firmy, która indywidualnie zajmowałaby się wyłącznie selekcją i oferowaniem najlepszych produktów z aloesu. Nie liczę tu systemów MLM, do których mamy ambiwalentny stosunek...

Kochamy hiszpańskie podejście do życia, chociaż faktycznie żyjąc na wyspach i chcąc załatwić niektóre sprawy np. urzędowe- nawet nas Polaków po przejściach, system może doprowadzać do szewskiej pasji. Cóż, siesta czas święty i tego się nie zmieni. Kochamy Lanzarote z której oferujemy kosmetyki- osobiście uważamy iż nie ma lepszego miejsca na ziemi niż właśnie czysto wulkaniczna , surowa ale i piękna Lanzarote. Nasze serducho zakopane jest w piachu na Sotavento- pięknej plaży Fuerteventury.

Znamy się na aloesie! Wiemy skąd pochodzi i czego można się po nim spodziewać 🙂  Obalamy mity na rzecz rzetelnej wiedzy o tej drogocennej roślinie.

Wyspy Kanaryjskie mają o wiele więcej do zaoferowania niż wydaje się na pierwszy rzut oka, popularne określenie - kontynent - o Wyspach Kanaryjskich jest całkowicie zgodny z prawdą, dlatego chcemy rozszerzać naszą ofertę produktową i to robimy, ale robimy to z głową, bo najważniejsza dla nas jest jakość produktów.

Powiem jakich produktów u nas nie znajdziesz 🙂

  • -tych w których aloes jest tylko nazwą i jest na końcu składu produktu (czyli w znikomej ilości)
  • -produktów ze sproszkowanego aloesu!
  • -produktów z parabenami!
  • -tanich wątpliwego pochodzenia kup 2 za 3 euro! Jak popatrzysz na skład takiego cuda to założę się że wiodącym składnikiem jest woda i .. parafina, aloes (o ile w ogóle) na pewno nie będzie kanaryjski (AloeCanario)