Sok aloesowy Aloe Plus Lanzarote – jakość premium

sok
Sok aloesowy Aloe Plus Lanzarote jest w 100% produktem ekologicznym i europejskim, zawiera 99,97% czystego aloesu!

 

KUPISZ tutaj

 

Nie zawiera: barwników, cukru ani aromatów

INCI:Aloe Vera Juice 99,97%, Acidulant(Citric Acid), Preservative (Potassium Sorbate).

Niewiele jest produktów na rynku , które są tak dobre jakościowo. Plantacje aloesu na Lanzarote, są wyjątkowe ze względu na czyste powietrze i środowisko, ale przede wszystkich wulkaniczną silnie zmineralizowaną glebę.

Jakość jest właśnie elementem na którym firme zależy najbardziej. Warto o tym pamiętać ponieważ na zbiór aloesu czeka się 5-6 lat! .Oczywiście można zrobić to szybciej, taniej, zamiast czystego miąższu aloesowego, można zmielić całe liście- wtedy zmniejsza się straty, dodać wodę , konserwanty wtedy zwiększa się wydajność, ale to nie jest metoda pracy firmy z Lanzarote.

Kierują się oni przede wszystkim jakością, dlatego też produktów Aloe Plus Lanzarote nie znajdziesz w markecie na półce, czy w dużych komercyjnych centrach handlowych. Tego typu dystrybucja mocno odbija się na cenie produkty, duże koncerny maksymalizują zyski, również poprzez agresywne zbijanie cen zakupu , co finalnie prędzej czy później musiałoby się odbić na jakości.

Sok aloesowy oferowany jest w ciemnej butelce, dla zachowania wszystkich wartości odżywczych, tłoczony jest na zimno, aby uchronić wrażliwe na wysoką temperaturę witaminy, przed ich utratą.

Co ważne z ekologicznego punktu widzenia, produkty firmy Aloe Plus Lanzarote oferowane są w plastikowych butelkach oznaczonych
1 , czyli PET, warto na to zwrócić uwagę kupując tego typu produkty, ponieważ na rynku nie są rzadkością aloesowe produkty w butelkach z oznaczeniem nawet PC7!!! czyli bardzo szkodliwym  Bisfenolem A .

Właściwości

Regularne picie aloesowego soku znacznie poprawia funkcjonowanie całego organizmu. Aloes ułatwia i wspomaga odchudzanie, ale również ułatwia trawienie i wzmacnia działanie systemu immunologicznego. Aloes jest wyjątkowo bogaty w witaminy i minerały. Sok z aloesu zawiera witaminy A, C, E, witaminy z grupy B, cholinę.

W aloesowym soku znajdziemy także w dużych ilościach mikroelement: potas, wapń, selen, sód, żelazo magnez, cynk i chrom, mangan.
Sok aloesowy jest skutecznym środkiem przeciwzapalnym
i bakteriobójczym. Składniki o działaniu przeciwzapalnym takie jak lupeol, kampesterol czy betasitosterol redukują opuchliznę
i towarzyszący jej ból.

Sok ten jest szczególnie zalecany osobom cierpiącym na takie dolegliwości jak:

zespół jelita drażliwego
zapalenie stawów
oparzenia
choroby układu krążenia
choroba Crohna
cukrzyca typu II

Sok aloesowy Aloe Plus Lanzarote , działa zbawiennie również na skórę, regularnie spożywany, usuwa toksyny z organizmu, skóra staje się gładsza i miękka.

Czystość soku sprawia, że jest on niezbędnym narzędziem aktywnego wsparcia organizmu . Służy także jako suplement diety , który poprawia funkcję żołądkowo-jelitowe , ułatwiając i pobudzając proces trawienia i wchłaniania składników odżywczych.

 

Opublikowano: 18-11-2017
POWRÓT